DekorHaberleri

AYNI ANİMELERDEN SIKILDINIZ MI? EN İYİ ANİME ÖNERİLERİ BURADA!

Anime evreninde gerçekten birçok tür ve alt tür bulunmakta lakin Türkiyedeki anime izleme siteleri, anime öneri siteleri ve anime topluluklarındaki izleyiciler/kişiler sürekli en sevdiği animeyi önerip duruyor, bu da sizin istediğiniz animeyi bulmanızda bir engel.

Bu sorunu çözebilecek en iyi sitelerden birisi KesifAsya.com, çünkü her türden anime için bir anime önerisi bulunmakta. İster korku animesi ister romantik anime arıyor olun, aradığınız her şeyi KesifAsya.com sitesinden bulabilirsiniz.

Anime Önerileri

Anime önerileri genellikle xxx anime benzeri, türüne göre anime önerisi ya da popüler olan isekai anime olarak oluşmakta. Tabii bu saydıklarımız sadece Türkiyede popüler olan bir anime öneri isteğidir. Birkaç tane anime önerisi vermek gerekirse:

  • Solo Leveling
  • Hajime no Ippo
  • Monster
  • High School Dxd
  • Frieren

Listedeki animelerin birkaçı 2024 yılında çıkmış olup aşırı popülerleşmiş serilerdir. Konularını da spoiler içermeden anlatıyorum.

Solo Leveling

Solo Leveling anime uyarlaması aynı ada sahip Manhwa’dan uyarlamadır. Dünyanın her bir noktasında “Geçit” olarak adlandırılan ve bu geçitten birbirinden güçlü canavarlar çıkmaktadır veyahut “Avcı” olarak adlandırılan insanların bu geçitlere girebilmektedir. Solo Leveling animesinin ana karakteri ise E seviye bir avcıdır, bir gün bir geçitte hayatını değiştirecek bir olay yaşar…

Hajime no Ippo

Hajime no Ippo serisi anime evrenindeki en iyi boks/spor serilerinden bir tanesidir. Ana karakterimiz normal bir lise öğrencisi iken Boks sporu ile karşılaşır ve bu sporda bir yeteneği olduğu keşfedilir. Daha sonrasında da Boks konusunda kendini geliştirir…

Monster

Monster serisi anime evreninde kült bir seri olmakla beraber bu yıla kadar halen daha bir benzeri çıkmamıştır. Ünlü beyin cerrahı olan Dr.Tenma karakterimizin etrafında geçen bu anime serisi, zamanın gizem ve aksiyonu bol olan ve dönemin Almanyasını anlatan bir seri, izlemeyen varsa kesinlikle izlemesi gereken bir seridir.

High School Dxd

Ecchi animelerinin en popüleri olan High School Dxd serisi, klasik bir lise animesi gibi gözükse de Ecchi türünden olduğu için hem dünya genelinde hem de Türkiyede ayrı bir hayran kitlesi mevcut. Ana karakterimizin tek dileği bir kız arkadaşı olması lakin tam oldu derken, hayatı tamamen değişti.

Frieren

Frieren animesi ise 2024 yılının animelerinden olup çok fazla seveni ve sevmeyeni çıktı. İsekai animeleri genellikle aksiyon, macera ve dövüş sahnesi içermesi gerekiyor lakin Frieren animesi tam tersi sizlere sakinliği ve huzuru gösteren bir isekai animesidir.

Bu listemiz çok kısadır, daha iyileri ve daha detaylı anime önerileri için KesifAsya.com sitemizi ziyaret edebilir.

 

Son Dakika, Hukuk, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@dekorasyonrehberi.com.tr

dekorasyonrehberi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Infinity Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.